• -
  • 33
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن سیلور آذرشهر

فروش و صادرات سنگ تراورتن سیلور آذرشهر فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی  . سنگ ها تراورتن در مناطق و معادن آذرشهر

فروش و صادرات سنگ تراورتن سیلور آذرشهر

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

 .

سنگ ها تراورتن در مناطق و معادن آذرشهر واقع در استان آذربایجان شرقی در صنایع سنگ گروه سنگ برادران شوقی بصورت کاملا انحصاری در این مرکز توزیع و عرضه می گردد.

 صادرات سنگ سیلور در مجموعه بازرگانی صنایع سنگ گروه سنگ برادران شوقی در تمامی ابعاد و سفارشات به همراه تمامی اقدامات گمرکی تا ترخیص کالا از گمرک زیر نظر و پیگیری های نیروهای متخصص مجموعه گروه سنگ برادران شوقی صورت خواهد گرفت.

 جهت اقدامات لازم و شروع اولیه کارهای مربوطه قبل از خرید لطفا ثبت سفارشات لازمه را از بخش های مربوطه در همین قسمت را مرقوم فرمایید.

 .

آذربایجان شرقی در مناطق آذرشهر دارای معادن سنگ تراورتن سیلور و همچنین سنگ های تراورتن قرمز و گردویی می باشد.

 در کنار معادن سنگ تراورتن معادنی از سنگ مرمر نیز احداث شده اند و منطقه ای غنی از سنگ تراورتن و مرمر را ایجاد نموده است.

سنگ تراورتن سیلور آذرشهر را با نام های سنگ تراورتن پوست ماری آذرشهر و نام های دیگری به دلیل شباهت هایی که در سورت بندی و انواع درجه های آن وجود دارد نام گذاری می شود.

از خصوصیات ظاهری سنگ سیلور آذرشهر که مربوط به رنگ سیلور یا نقره ای در آن می باشد رنگ زمینه ی سنگ می باشد رنگ زمینه در سنگ سیلور مشکی و تا حدودی دودی یا خاکستری می باشد که در این رنگ زمینه ی تیره رگه هایی بر اثر ناخالصی های سنگ بصورت رنگ های سفید، کرم و یا طلایی دیده می شود.

 .

سنگ های تراورتن که در معادن آذرشهر در اراضی مختلف بهره برداری می شوند قابلیت برش در دو نوع موجدار و بدون موج را دارا می باشند.

 درواقع سنگ سیلور آذرشهر هم بصوت موجدار و هم آنکه به شکل بدون موج یا بی موج از کارخانه های سنگ بری فرآوری شده تولید می شود.

 .

ابعاد سنگ تراورتن آذرشهر

این سنگ سیلور که بصورت با کیفیت از معادن استخراج می شود وقتی هم بصورت موجدار و هم بصورت بی موج قابل عرضه می باشد برای بالا بردن تنوع در کیفیت و ابعاد کار اجرای سفارشی کردن ابعاد را در کنار و سرلوحه ی کار سنگ های معادن آذرشهر قرار داده اند و این کار باعث جذب بازارهای زیادی از این نمونه سنگ تراورتن به سوی آذرشهر معطوف خواهد شد.

 .

در نتیجه سنگ های آذرشهر که هم توانایی تولید بصورت و به شکل موجدار و بی موج را دارا می باشد امکان برش در ابعادی چون قیچی، بادبر، گیوتین، طولی با هر طول، حکمی، شمشی، بوک موچ، کات بروکن، بوک موچ و سایر ابعاد دیگر همچون کیوبیک را دارا خواهد بود.

 .

سورت های سنگ تراورتن آذرشهر در رنگ سیلور

سنگ سیلور آذرشهر در سورت بندی سنگ های آذرشهر در نوع مسی، خرمایی، تنه درختی قابل روئیت خواهد بود که هم با نام های مذکور و هم با نام سنگ سیلور در بازارها عرضه می شود.

.

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com