• -
  • 49
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن محلات

فروش و صادرات سنگ تراورتن محلات شماره همراه / پیامک / تماس: ۰۹۱۱۴۹۶۵۶۴۵ - 09390858526 فروش سنگ ساختمان , صادرات سنگ ساختمان . فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی مجموعه ای از سنگ های تراو

فروش و صادرات سنگ تراورتن محلات

شماره همراه / پیامک / تماس: ۰۹۱۱۴۹۶۵۶۴۵ - 09390858526

فروش سنگ ساختمان , صادرات سنگ ساختمان

.

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

مجموعه ای از سنگ های تراورتن محلات در رنگ های روشن و سفید بصورت موج دار و حتی بدون موج عرضه می شود.

 

.

معادن سنگ تراورتن محلات

محلات در استان مرکزی از شهر اراک واقع شده است که اراضی محلات دارای معادن مختلفی از سنگ تراورتن می باشد و هر کدام از معادن سنگ تراورتن دارای رنگ منحصر به فرد، کیفیت بسیار عالی در زمره ی سنگ های نمای ساختمانی صادراتی می باشد.

 .

سنگ تراورتن آتشکوه محلات

معدن آتشکوه در شهرستان نیمور قرارگرفته است که تقریبا در صد کیلومتری شهرستان اراک و در فاصله ی سه کیلومتری از شرق شهرستان نیمور و مستقر در فواصل شرق محلات واقع شده است.

معدن سنگ تراورتن آتشکوه را سنگ تراورتن باغملک نیز می گویند که یکی از بهترین و بینظیر ترین معادن سنگ تراورتن هم در محلات و هم در کل کشور ایران می باشد.

 .

سنگ تراورتن حاجی آباد

 سنگ تراورتن حاجی آباد یکی دیگر از سنگ های محلات می باشد که هم از نظر رنگ و هم از نظر کیفیت تراورتن نیز از نمونه های برجسته ی سنگ تراورتن نمای ساختمانی در ایران و در دنیا می باشد.

سنگ حاجی آباد که در رنگ های روشن سفید در طیف های مختلف دیده می شود قابلیت تهیه و تامین در انواع سورت سوپر و اعلا ، سورت ممتاز و همینطور سورت های پایین بصورت درجه بندی از یک تا سه تولید می شود.

در زمان برش و تولید سنگ حاجی آباد در کارخانه ی سنگبری مربوطه دو نوع از نظر برش قابل تولید می باشد.

 .

سنگ تراورتن موج داری که در اثر برش عمودی موج هایی در بافت سنگ در رنگ های متفاوت با رنگ زمینه ی سنگ ایجاد می شود و همینطور سنگ حاجی آباد قابلیت تولید سنگ بصورت سنگ بی موج حاجی آباد را دارا می باشد که در اثر برش افقی و درجهت موج می باشد.

علاوه بر رنگ سفید در سنگ تراورتن حاجی آباد بر اثر سورت بندی که در سنگ صورت می گیرد سنگ تراورتن حاجی آباد کرم نیز تولید می شود.

 .

سنگ تراورتن عباس آباد

معدن سنگ ساختمانی به جهت نماسازی های ساختمانی و همینطور برای استفاده بعنوان کف پوش ، نمونه ای دیگر از سنگ های محلات می باشند .

سنگ تراورتن عباس آباد هم به شکل موج دار در بازار سنگ عرضه می شود و هم بصورت بی موج.

رنگ سنگ تراورتن عباس آباد نیز به رنگ اصلی سفید می باشد که در اثر سورت بندی که بر روی سنگ ایجاد می شود در رنگ های کرم و استخوانی و کمی تیره تر نیز تولید می شود.

 .

سنگ تراورتن دره بخاری

سنگ تراورتن دره بخاری نمونه ای دیگر و زیبا در نمونه سنگ های نمای ساختمانی محلات می باشد که بسیار پرمتقاضی در بازارهای سنگ می باشد.

این سنگ هم بصورت نمونه ی بدون موج و نمونه ی موجدار وارد بازار می شود.

ابعاد سنگ تراورتن دره بخای می تواند از اسلب که ابعاد بزرگ سنگ فرآوری شده است و ابعاد طولی، حکمیف تایل ، پله و آنتیک و بادبر نیز عرضه و خرید و فروش شود.

 .

سنگ تراورتن ارزان قیمت نمای ساختمانی

در محلات سنگ هایی که برای نمای ساختمان، کف پوش، پله، سنگ فرش و غیره استفاده می شود در قیمت های ارزان نیز موجود می باشد.

با توجه به اینکه شما سنگ محلات از نمونه های حاجی آباد، عباس آباد، آتشکوه، دره بخاری، آبگرم و غیره را برای چه نمایی از ساختمان و یا برای چه بخشی از ساختمان سازی نیاز دارید می تواند در قیمت های ارزان بصورت باورنکردنی از صنایع سنگ ساختمانی گروه سنگ برادران شوقی تهیه کنید.

 .

سنگ تراورتن محلات از نظر کیفیت بسیار بالایی که هم در رنگ و هم در نوع استفاده و طرح برخوردار است در ردیف مقایسه با سنگ تراورتن آذرشهر و سنگ تراورتن تکاب اصیل ایرانی دارد.

 .

قیمت خرید سنگ نمای ساختمانی محلات

قیمت به جهت خرید سنگ تراورتن محلات و سایر سنگ های نمای ساختمانی در ابعاد مختلف در سورت های معمول برای هر نوع سنگی متفاوت می باشد.

سنگ ارزان قیمت در هر نوع سنگ و مخصوصا در سنگ های ساختمانی به جهت نما سازی و کف پوش محلات نیز موجود می باشد که با هزینه های تدبیر شده ی پیمانکاران و انبوه سازان موجود و فراهم می باشد.

برای دریافت قیمت نهایی و ثبت سفارش خرید سنگ تراورتن ارزان قیمت نمای ساختمانی محلات با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com