• -
  • 33
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن شکلاتی همدان

فروش و صادرات سنگ تراورتن شکلاتی همدان فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی شماره همراه / پیامک / تماس: ۰۹۱۱۴۹۶۵۶۴۵ - 09390858526 فروش سنگ ساختمان , صادرات سنگ ساختمان .   سنگ تراورت

فروش و صادرات سنگ تراورتن شکلاتی همدان

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

شماره همراه / پیامک / تماس: ۰۹۱۱۴۹۶۵۶۴۵ - 09390858526

فروش سنگ ساختمان , صادرات سنگ ساختمان

.

 

سنگ تراورتن كرم تكاب

سنگ تراورتن كرم تكاب مناسب برای سنگ نماهای داخلی و خارجی و همچنین برای پله و راه پله مناسب می باشد.

سنگ تراورتن كرم تكاب یکی از بهترین و پرطرفدارترین سنگ های ساختمانی است که به دلیل برخوردای از جلوه ای خاص و کم نظیر، مورد توجه بسیاری از خریداران داخلی و خارجی قرار گرفته است.

 همانطور که از نام این سنگ تراورتن پیداست، از معادن شهر تکاب واقع در استان اصفهان استخراج می شود و اغلب در تم رنگی کرم قهوه ای، عسلی، گردویی و بژ برای نماسازی ساختمان های مسکونی و تجاری و حتی سنگفرش راه پله و یا دیوار پارکینگ، مورد استفاده قرار می گیرد.

 .

 کاربرد انواع سنگ تراورتن کرم تکاب

برش این نمونه از سنگ های ساختمانی  در دو نوع موجدار و بی موج صورت می گیرد و فرآوری آنها نیز به صورت چرمی و پولیش خورده است.

 معمولا از تراورتن بی موج تکاب، به واسطه داشتن هاله رنگی زیبا و طرح های خاص، استقبال بیشتری می شود که کاربرد عمده آن در ساخت نمای رومی و ابزارهای کلاسیک مانند ستون، سرستون، صراحی و... است.

.

ویژگی های سنگ تکاب

از ویژگی هایی که سنگ تراورتن تکاب را به یکی از انواع مرغوب و محبوب در میان سنگ های ساختمانی مبدل ساخته، مقاومت فوق العاده آن در برابر عوامل جوی و ساییدگی می باشد.

 همچنین جذب حداقلی رطوبت و تراکم بالا، موجب افزایش قدرت ساب پذیری آن شده است.

 قدرت چسبندگی تراورتن تکاب در نما بسیار عالی است که این شاخصه به دلیل وجود حفره های زیاد و در نتیجه جذب بالای ملات صورت می گیرد.

 البته لازم به یادآوری است که وجود تخلخل زیاد در تروارتن، موجب کاهش کیفیت و استفاده بیشتر از رزین می شود اما سنگ تراورتن تکاب، با داشتن تخلخل متعادل، جزء نمونه های باکیفیت تراورتن در بازار شناخته می شود.

 .

قیمت خرید و فروش تراورتن تکاب

تنوع رنگی این سنگ، یکی از دلایل وجود تنوع در قیمت این تراورتن محسوب می شود.

 همچنین علاوه بر تنوع رنگ، اندازه و ابعاد سنگ، قطر و ضخامت آن، سورت بندی دقیق و همچنین سطح کیفی فرآوری آن نیز در تعیین قیمت این سنگ ساختمانی، تاثیر دارد.

 چون سنگ هی ساختمانی در انواع مختلف در بازار عرضه می شوند و هیچ گاه در یک کیفیت دو نوع سنگ با قیمت واحد و مشخص پیدا نخواهد شد و یکی از اصلی ترین دلایلش نوع معادن و نوع سنگ استخراجی می باشد .

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com