• -
  • 35
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن طبس

فروش و صادرات سنگ تراورتن طبس فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی شماره همراه / پیامک / تماس: ۰۹۱۱۴۹۶۵۶۴۵ - 09390858526 فروش سنگ ساختمان , صادرات سنگ ساختمان .   سنگ تراورتن طبس با

فروش و صادرات سنگ تراورتن طبس

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

شماره همراه / پیامک / تماس: ۰۹۱۱۴۹۶۵۶۴۵ - 09390858526

فروش سنگ ساختمان , صادرات سنگ ساختمان

.

 

سنگ تراورتن طبس با رنگ سفید یکدست و زیبا مناسب برای نما با ابعاد چهل طولی و یا سایر ابعاد سفارشی در ضخامت های استاندارد دو سانتی متر موجود می باشد.

سنگ تراورتن طبس همانند سنگ تراورتن دره بخاری، سنگ تراورتن عباس آباد، سنگ تراورتن ابیانه و انواع دیگری از تراورتن ها در گروه سنگ های روشن با رنگ سفید و کرم می باشد.

 بصورت طبیعی سنگ طبس دارای زمینه رنگ سفید می باشد که هاله های رنگی صورتی، مشکی و گاها قهوه ای دیده می شود.

 .

ویژگی های سنگ تراورتن طبس

میزان ساب پذیری در سنگ تراورتن طبس سفید رنگ به دلیل برخوردار بودن از مقاومت فشاری مناسب و البته بالا، بسیار خوب است.

 که این خود از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد در این سنگ می باشد که باعث شده است استفاده از سنگ ساب خورده سفید طبس در نماهای ساختمانی از جمله داخلی و بیرونی نیز پرطرفدار باشد.

 .

هنگامی که یک سنگ از قدرت ساب بذیری معقولی برخوردار باشد در نتیجه ویژگی هایی چون براق بودن، شفاف بودن و یکنواختی و یکدست بودن در آن به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.

 در سنگ های تراورتن معدن طبس نیز تمامی این ویژگی ها که گفته شد به وضوح پس از فرآوری و تولید قابل مشاهده خواهد بود.

 .

از دیگر خصوصیت سنگ تراورتن طبس که در بسیاری از انواع سنگ تراورتن قبل از خرید می بایست به آن توجه ویژه ای با توجه به کاربردی که دارد شود میزان منافذی که به صورت طبیعی در سنگ وجود دارد می باشد.

 در این نمونه سنگ تراورتن از معدن طبس، خلل و فرج های بسیار کمی و در حد معقول دیده می شود که این میزان منافذ نیز در زمان فرآوری و ساب خوردن سنگ نیز با ماده های معمول پر شونده پوشانده می شوند و استقامت را افزایش می دهند.

 .

 یمت خرید تراورتن سفید طبس

اگر چه این نوع سنگ تراورتن همانند سایر تراورتن ها دارای منافذ و سوراخ هایی است اما این خلل و فرج ها با استفاده از موادی همچون رزین و اپوکسی پر خواهند شد و موجب مرغوبیت سنگ می شود.

 در زمانی که کوپ سنگ تراورتن طبس وارد کارخانه های برش و فرآوری سنگ می شود اگر پالیشرهایی که برای ساب و فرآوری آن استفاده می شود  با کیفیت تر باشند در نتیجه میزان براق بودن که در سطح سنگ مشاهده می شود نیز ارزش افزوده واقعی در این سنگ بالاتر خواهد رفت و در نهایت تبدیل به یک سنگ لوکس و مرغوب خواهد شد.

.

در بازارهای سنگ آنچه قیمت خرید و فروش سنگ تراورتن را تحت تاثیر قرار می دهد مرغوب بودن سنگ در وهله ی اول می باشد که در مورد تراورتن طبس سفید رنگ نیز همین موضوع دخیل می باشد.

 در واقع بعبارتی روش فرآوری سنگ نوع سورت نهایی که از چه مرغوبیتی برخوردار است را تعیین می کند در نهایت قیمت های اعلام شده با در نظر گرفتن این مورد بر طبق ابعاد طول و عرض و همچنین ضخامت سنگ نیز مشخص خواهند شد.

 .

معدن سنگ تراورتن طبس:

سنگ طبس از اموال و میراث ماندگار استان یزد که در جهت شمال شرق با فاصله 450 کیلومتری طبس و با فاصله صد کیلومتری از جنوب طبس احداث شده است.

 در حال حاضر پیشرفت معدن طبس در امر صادرات سنگ تراورتن طبس بسیار فعال و چشمگیر شده است و فعالیت ها و سفارشات زیادی بصورت سنگ فرآوری شده در ابعاد اسلب، تایل و همچنین کوپ و قواره صورت می گیرد.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com