• -
  • 35
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن کرم ماکو

فروش و صادرات سنگ تراورتن کرم ماکو فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ  . سن

فروش و صادرات سنگ تراورتن کرم ماکو

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

 .

سنگ های رسوبی شامل تراورتن و مرمریت می شود.

 که یکی از انها از رسوبات سنگ های ته نشین شده ی چشمه های آب گرم و دیگری از رسوب شدن سنگ های اهکی تشکیل شده اند.

سنگ های تراورتن یکی از مناسب ترین و بهترین گزینه ها برای سنگ نمای ساختمان میباشد،زیرا این سنگ دارای خلل و فرج هایی است که چسبندگی سنگ به ملات را افزایش می دهد و همچنین وزن مناسبی برای نصب در ارتفاع دارند.

 سنگ های تراورتن از تنوع رنگ و طرح بالایی برخوردار است که بهترین این سنگ نظیر: سنگ تراورتن عباس اباد،حاجی اباد،دره بخاری و آذرشهر میباشد.

 .

معدن سنگ تراورتن ماکو:

گونه ای از این سنگ سنگ تراورتن کرم است که متعلق به معادن ماکو(شهر مغان) در آذربایجان غربی نزدیک مرز ترکیه میباشد و از معادن ماکو استخراج و استحصال میگردد.

 .

خصوصیات سنگ تراورتن کرم ماکو:

این سنگ روشن دارای رنگ زمینه ی کرم و شکلاتی میباشد و موج های ریز و یکنواختی در سطح این سنگ پراکنده شده است که زیبایی خاص و منحصر به فردی را به ارمغان اورده است.

 سنگ تراورتن ماکو به دو روش موجدار و بی موج یا وین کات و کراس کات برش داده میشود و به مرحله فراوری میرسد که هر دو نوع بسیار زیبا بوده و طرفداران مختص به خود را دارند و با زمینه گرمی که دارد هم در نمای خارجی و هم داخلی کاربردهای گسترده ای دارد.

 .

ویژگی سنگ تراورتن کرم ماکو:

مقاومت سایشی پایین

مقاومت فشاری پایین

جذب اب بالا

تخلخل بالا

تنوع رنگ

 .

کاربرد سنگ تراورتن کرم ماکو:

سنگ تراورتن کرم ماکو همانند دیگر سنگ های تراورتن یکی از بهترین گزینه برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان است و سورت های بالای این سنگ از کیفیت بالایی برخوردار است و در نمای اصلی ساختمان و نمای رومی و کلاسیک جلوه ای خاص و ویژه دارد. و همچنین این سنگ برای ساخت مصنوعات و دکوراتیو هم استفاده میگردد.

علاوه بر این، تراورتن ماکو در سورت های ضعیف هم کاربرد دارد و به عنوان سنگفرش محوطه ، درپوش و جداول سنگی استفاده میشود.

.

قیمت سنگ تراورتن کرم ماکو:

به دلیل نواسانات زیاد قیمت در عرصه سنگ قیمت سنگ ها یکسان نمیباشد و تعیین این قیمت بر اساس ابعاد و ضخامت سنگ،نوع و کیفیت فراوری سنگ،موجدار و بی موج بودن سنگ،سالم و پاک بودن سنگ بستگی دارد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد انواع سنگ های ساختمانی و استعلام قیمت و موجودی با کارشناسان بخش فروش بازرگانی گروه سنگ برادران شوقی در ارتباط باشید و ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com