• -
  • 41
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت چاه مرغی

فروش و صادرات سنگ مرمریت چاه مرغی فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ  . خری

فروش و صادرات سنگ مرمریت چاه مرغی

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

 .

خرید و فروش انواع سنگ مرمریت اصلی دهبید چاه مرغی و شایان بصورت مستقیم در بازرگانی صنایع سنگ اصیل ایرانی گروه سنگ برادران شوقی صورت می گیرد.

سنگ مرمریت دهبید چاه مرغی یکی دیگر از انواع معادن دهبید می باشد که سنگ مرمریت کرم با طیف رنگی روشن به همراه یکسری رگه های با رنگ تیره تر می باشد.

سنگ مرمریت دهبید را برای درجه های بالا و ممتاز به جهت کف پوش و سنگ فرش های سالن ها و اجتماعات بزرگ و حتی کف رستوران و تالارهای پذیرایی بکار برده می شود.

از مشخصه هایی که در سنگ مرمریت دهبید دیده می شود مربوط به نوع ساب و پذیرش ساب صیقلی و داشتن سطح رنگ یکسان و همینطور نداشتن خاصیت جذب آب بالا در سنگ می باشد.

 .

دهبید که خاستگاه سنگ مرمریت در ایران می باشد در ردیف اولین معادن سنگ ساختمانی طبیعی در دهبید.

سنگ دهبید چاه مرغی جزء اولین معادن سنگ دهبید بود که به بهره برداری رسید و به نام معدن دهبید بهزیستی نیز معروف است. 

دهبید دارای معادن مرمریت شایان، ثمین،زارعی، چاه مرغی، حسن آباد، انگورک، آرین و کوه سفید می باشد و همه ی این معادن سنگ مرمریت کرم رنگ اما در طیف های مختلفی مرمریت را استخراج می کنند. 

در طی فرآیندهای یکه برای فرآوری سنگ مرمریت دهبید از معادن مختلف صورت می گیرد از تکنولوژی های فرآوری اپوکسی ، یو وی و همچنین از روش توری سطح پشتی سنگ استفاده می شود.

 

.

بعلت اینکه از خصوصیات بارز در سنگ مرمریت دهبید شفاف بودن و براقیت داشتن در این سنگ می باشد، اگر از بالاترین کیفیت های دستگاه های صیقلی و ساب دادن در سنگ بری ها استفاده شود میزان شفافیت سنگ دهبید به چندین برابر تغییر خواهد کرد.

 

 .

کاربرد سنگ دهبید چاه مرغی

سنگ مرمریت با توجه به اینکه در نماهای تزیینی مورد استفاده است و از گروه سنگ های طبیعی ساختمانی تزیینی می باشد در انواع نمای اصلی و داخلی ساختمان نیز کاربرد انحصاری دارد. 

با توجه به ابعاد سنگ مرمریت می توان این سنگ را در محیط ها و موارد مختلفی چون کف پوش، دیواره ها، سکوها، رستوران، فست فود، ویلا،باغ، برج و غیره استفاده کرد.

از ترکیب کردن سنگ مرمریت چاه مرغی با توجه به سورت و طیف رنگ در محل مورد استفاده برای سنگکاری، بهترین نما و جذاب ترین جلوه را در کار خواهید دید.

.

قیمت سنگ مرمریت چاه مرغی:

قیمت سنگ های نمای ساختمانی مرمریت دهبید شایان یا چاه مرغی و سایر معادن مربوطه با توجه به ابعاد و سورت سنگ در ضخامت های مختلف متفاوت است.

 برای اطلاع از قیمت های سنگ های مرمریت و تراورتن و سایر سنگ های نمای ساختمانی با قیمت های مناسب و بدون واسطه می توانید با کارشناسان بخش فروش بازرگانی گروه سنگ برادران شوقی تماس بگیرید. 

سنگ مرمریت شایان نیز در مقایسه با سنگ مرمریت چاه مرغی از بهترین نمونه های مرمریت ایرانی در بازارهای صادرات سنگ اصیل ایرانی می باشد.

.

 

صادرات سنگ مرمریت دهبید 

معدن چاه مرقی که در حال حاضر با نام سنگ مرمریت بهزیستی نامگذاری شده است سالیانه درخواست های زیادی برای صادرات سنگ مرمریت دهبید چاه مرغی به عمان، عراق، ترکیه و سایر کشورهای حوزه ی خلیج فارس و کشورهای اروپایی دارد.

.

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com