• -
  • 62
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت هرسین

فروش و صادرات سنگ مرمریت هرسین فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی   خرید و فروش انواع سنگ های مرمریت هرسین کرمانشاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت هرسین

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

 

خرید و فروش انواع سنگ های مرمریت هرسین کرمانشاه از دو سینه کار مجزای شهاب و سردار در سه نوع سوپر، ممتاز و درجه یک موجود می باشد.

.

سنگ مرمریت هرسین  نمونه ای از انواع مرمریت های ایرانی می باشد که معدن آن در کرمانشاه در اطراف شهر هرسین احداث شده است.

 نمونه مرمریتی که از این معدن مورد بهره برداری قرار می گیرد در رده ی سنگ های کرم که به رنگ خاکستری تمایل دارد و دارای موج های رگه دار کریستالی می باشد استخراج می شود.

 رگه های کریستالی که در انواع مرمریت های هرسین خواهید دید به شاخ گوزنی معروف هستند.

 

 از خصوصیات سنگ های معدن کرمانشاه ساده بودن و یکنواخت بودن طرح ان می باشد که بیشترین استفاده را در نماها، کف سازی ها و دیواره ها و حتی پله و راه پله ها خواهد داشت.

.

معمولا این سنگ را از دو سینه کار متفاوت و مجزا استخراج می کنند که هر کدام از آنها از نظر رنگ و طرح در تضادی با دیگری است .

 میزان استقامت و مقاومت مرمریت هرسین در برابر ساب خورد بسیار عالی و قابل توجه است.

 سینه کارهای شهاب و سردار معمولا بصورت دو ابعاد معروف تایل که می تواند در انواع طولی باشد و همچنین بصورت اسلب نیز فرآوری می شود. 

 

در انواع نمونه های سنگ هرسین به جهت افزایش میزان مقاومت در برابر انواع ساب و سایش از رزین های بسیار مرغوب و باکیفیت استفاده می شود تا بیشترین براقیت و جلا را داشته باشند.

 .

کاربرد سنگ مرمریت هرسین

همانطور که پیشتر عنوان کردیم این نوع سنگ ساختمانی را می توانید در انواع نمای بیرونی و داخلی استفاده کنید و همچنین در کف مانند سنگ پله، سنگ کف پارکینگ و غیره استفاده کنید.

 یکی از خصوصیاتی که مرمریت هرسین با خودش همیشه همراه دارد نوع گرمی است که به واسطه غلظت رنگ و طرحی که دارد به فضا می بخشد.

 درواقع وقتی از انواع سنگ هرسین کرمانشاه استفاده کنید و ساختمان های خود را با آن دکور کنید، قطعا از گرمای حاصل از طرح و رنگ آن بهره خواهید برد.

 اگر این سنگ را در مراکز تجاری استفاده کنید به دلیل همان گرمای خاصی که دارد اگر در دیواره ها یا در کف رستوران، آشپزخانه، مراکز و مجتمع های تجاری استفاده شود قطعا شاهد جلب مشتری بیشتری به دلیل گرمی آن خواهید شد.

.

   قیمت سنگ هرسین 

نه تنها سنگ هرسین کرمانشاه بلکه هر نوع سنگی دیگر برای قیمت گذاری و تعیین قیمت خرید و فروش آن به جهت توزیع به بازارهای مصرفی سنگ، تابیع یکسری عوامل می باشد که آن عوامل ثابت هستند و تغییر نمی کنند مگر در شرایط خاص، اما مواردی دیگر هستند که قیمت ها را تحت الشعاع خود قرار می دهند که اتفاقا ثابت هم نیستند پس ما نمی توانیم با توجه به این مسایل قیمتی را که امروز در این سال اعلام می کنیم با قیمت سال بعد یکی باشد پس این انتظار را نداشته باشید قیمت ها یکی باشد.

.

عوامل ثابت موثر در قیمت خرید و فروش سنگ مرمریت هرسین کرمانشاه شامل ابعاد، ساب و فرآوری، سورت بندی و کیفیت و ضخامت می باشد  ف که موارد غیر ثابت و تقریبا متغیر که دائما در حال تغییر هستند دستگاه ها و تکنولوژی های فرآوری و نرخ دلار می باشد که برحسب قیمت دلار سنگ ها نیز بر حسب واحد متر مکعب قیمت گذاری می شوند.

.

یکسری از عوامل که در زمان خرید و فروش می بایست قیمت ها را با توجه به ان ها سنجید عبارتند از :

میزان تیره و روشن بودن سنگ

صاف و یکنواخت بودن و نبودن مرمریت هرسین

رگه های زیاد یا کم داشتن

ضخامت ان بین 1.8تا 3 سانتی متری باشد و خارج از این محدوده قیمت ها را به صورت نجومی تغیر خواهد داد.

 ابعاد کوچک تر یا بزرگتر قیمت را تحت تاثیر مستقیم در رابطه با نوع دستگاه ها می کند.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com