• -
  • 45
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن کرم کاشان سوپر چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ تراورتن کرم کاشان سوپر چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ . ساب ع

فروش و صادرات سنگ تراورتن کرم کاشان سوپر چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

.

ساب عالی و براقی که این سنگ دارد سبب می‌شود تا سنگ همچون آینه عمل کند و درخشش خاصی در نما ایجاد نماید. سنگ‌های تراورتن کاشان از نظر ظاهری شباهت زیادی به سنگ های حاجی آباد و دره بخاری دارند. عمدتاً از سنگ‌های کرم رنگ در نما های رومی استفاده می کنند، اما تراورتن کرم کاشان سوپر این قابلیت را دارد که در هر دو نمای رومی و کلاسیک مورداستفاده قرار گیرد.

.

تراورتن کاشان دارای موج های منظم و بسیار زیبایی می باشد. این سنگ به دو صورت موجدار و بی موج برش داده شده و به صورت صیقلی فرآوری می گردد. بیشتر از سنگ های تراورتن بی موج در انواع نما های کلاسیک و مدرن استفاده می شود. سنگ های تراورتن موجدار نیز بر حسب سلیقه و طراحی در نمای اصلی ساختمان ها و یا دکوراسیون داخلی ساختمان های اداری یا مسکونی استفاده می گردد.

.

معمولا سنگ های تراورتن به دو صورت صیقلی و چرمی فرآوری می شوند. سنگ های صیقلی در ایران طرفدار و کاربرد بیشتری دارد. اما سنگ های تراورتن چرمی سبک اروپایی محسوب می شوند و سلیقه ی کشور های اروپا است. از این سنگ ها در نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها استفاده می شود.  این سنگ به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که دارد، شهرت فراوانی پیدا کرده است. در ادامه بیشتر به آن می پردازیم

.

ویژگی های تراورتن کاشان سوپر

نمای اصلی ساختمان مهمترین بخش ساختمان هنگام طراحی و ساخت می باشد، زیرا که یک نمای شیک و زیبا بیانگر مجلل بودن و زیبا بودن قسمت های داخلی ساختمان می باشد. از گذشته تا به امروز برای زیباسازی نمای ساختمان از متریال مقاومی به نام سنگ استفاده می کنند. این سنگ از نظر ظاهری، شباهت زیادی به برخی از سورت های تراورتن آبگرم محلات دارد. تراورتن کرم کاشان علاوه بر ظاهر زیبا از مزیت های بسیار خوبی برخوردار است. از جمله: 

ساب پذیری بسیار خوب این سنگ و ظاهر براق و زیبای آن از ویژگی های این سنگ به حساب می آید. این سنگ از تم رنگی کرم روشن و سطحی یکدست برخوردار است و استفاده از آن سبب زیبایی ساختمان می گردد.

.

بهترین ویژگی این سنگ، در دسترس بودن و قیمت بسیار مناسب آن می باشد. این سنگ کیفیت بسیار خوبی دارد و در برابر رنگ پریدگی، سایش و یا شکستگی مقاوم است. این سنگ قابلیت ابزار خوری بسیار خوبی دارد و می توان بر روی آن ابزار های مختلف سنگ کاری را اجرا نمود. 

تراورتن کاشان کیفیت بسیار خوبی دارد و به هیچ عنوان شوره نمی زند. از این سنگ می توان در شهر های مختلف با شرایط مختلف آب و هوایی استفاده نمود. زیرا به تحت هیچ شرایطی ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهد. 

وزن سبک و تخلخل مناسب این سنگ سبب گردیده تا چسبندگی و گیرایی خوبی با ملات دیوار نما داشته باشد. البته توصیه می شود تمام سنگ های نما قبل از استفاده اسکوپ شوند.

.

کاربرد های سنگ تراورتن کرم کاشان سوپر

تراورتن کرم کاشان در مجموعه گروه سنگ برادران شوقی ، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق‌العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی ساختمان می گردد. این سنگ به دلیل کیفیت بسیار خوبی که دارد، سبب گردیده تا کاربرد های مختلفی در ساختمان داشته باشد. همانطور که در قبل اشاره شد، بیشترین کاربرد این سنگ در نمای بیرونی ساختمان است. اما از آن می توان در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود. از جمله:

.

نما ی اصلی ساختمان ها، نما های رومی، کلاسیک و مدرن

دیوار های داخلی ساختمان

بدنه دیوار پیلوت و پوشش دیوار راه پله

سنگ کف محوطه های بیرونی

محوطه سازی ها و ساخت مصنوعات سنگی

ساخت نرده سنگی

یک نکته هنگام استفاده از سنگ های تراورتن در اجرا، اسکوپ کردن سنگ ها می باشد. برای گیرایی بهتر سنگ با ملات، تمام سنگ ها بهتر است اسکوپ شوند. البته توصیه می شود از چسب های بتن نیز در ملات برای گیرایی بهتر سنگ با بدنه دیوار نما، نیز استفاده شود. اگر قصد دارید تا با سنگ تراورتن عباس آباد، با کیفیت ترین سنگ سفید نما آشنا شوید و از قیمت آن جویا شوید، حتما مطالبی را که در رابطه با آن نوشته ایم را مطالعه کنید.

.

قیمت تراورتن کرم کاشان سوپر

عوامل مختلفی بر قیمت یک سنگ تاثیر می گذارد که این پارامتر ها بر تعیین قیمت تراورتن کرم کاشان نیز صدق می کند. در وهله ی اول سورت سنگ و میزان دقت و یکدستی آن از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ است. هر چقدر سطح سنگ یکدست‌تر باشد و سطح آن از موج و رگه ی کمتری برخوردار باشد، سنگ قیمت بیشتری دارد.

.

کیفیت ساب و فرآوری سنگ نیز اهمیت بسیار زیادی بر قیمت سنگ دارد. سنگ های صیقلی هر چقدر ساب بهتری خورده باشند، از ظاهری براق و درخشنده تر برخوردار هستند. استفاده از مواد رزین با کیفیت نیز علاوه بر قیمت سنگ، بر ماندگاری سنگ نیز تاثیر زیادی دارد.

.

ابعاد و ضخامت سنگ هر چقدر بیشتر باشد سنگ قیمت بیشتری دارد. معمولا این سنگ در ابعاد پلاک عرض 40 طولی با ضخامت 1.7 تا 2 سانت برش داده می شوند. هر چقدر قد و پای سنگ بیشتر باشد، سنگ از لحاظ قیمتی گران‌تر است. میزان تخلخل سنگ نیز باید مناسب باشد. اگر بافت سنگ از خلل و فرج بالایی برخوردار باشد، احتمال آسیب دیدگی آن بیشتر است و در واقع مقاومت آن در برابر ضربه کمتر است. به طور کلی این سنگ از تخلخل بسیار مناسبی برخوردار می باشد. بازرگانی سنگ هویدا با ارائه بهترین سنگ های ساختمانی با قیمت رقابتی، آماده همکاری با سازندگان، مهندسان و انبارداران سراسر کشور می باشد. رسالت ما، رضایت شماست.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com