• -
  • 142
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ گرانیت سفید نطنز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ گرانیت سفید نطنز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساخت

فروش و صادرات سنگ گرانیت سفید نطنز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

 .

سنگ گرانیت نطنز دارای تم رنگی طوسی و یا خاکستری روشن می باشد در سطح آن دانه های ریز خاکستری تیره (فلفلی) و یا سیاه پراکنده شده اند.

 

این سنگ سورت بندی زیادی ندارد و در درجات ضعیف تر آن لکه ها و غده های مشکی و یا هاله های خاکستری رنگ در سطح آن مشاهده می شود. به دلیل بافت ریز این سنگ، در بازار به گرانیت فلفلی و یا گرانیت گل پنبه ای نیز مشهور است. معدن این سنگ در استان اصفهان و در شهر نطنز واقع شده است. سنگ اسلب گرانیت مشکی نطنز یکی از بی نظیر ترین سنگ های جهان است. برای آشنایی بیشتر با گرانیت مشکی حتما مطالبی را که در رابطه با آن نوشته ایم را مطالعه کنید.

 .

ویژگی های سنگ گرانیت نطنز

این سنگ از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به سنگ های گرانیت نهبندان آستان و سنگ گرانیت مروارید مشهد دارد. اما از نظر ویژگی، هر کدام از مزیت های منحصر به فرد خود را دارا می باشند. به طور کلی می توان گفت که این سنگ جزء با کیفیت ترین سنگ های گرانیت ایران و جهان شناخته می شود.

 .

مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه،فشار،گرما و سرما

تراکم فوق العاده و استحکام بسیار عالی

قابلیت برش در ابعاد و اندازه های دلخواه به متراژ بالا

جذب آب بسیار ناچیز و مقاومت خوب در برابر رطوبت

ثبات رنگ بسیار بالا در شرایط مختلف محیطی

تولید انبوه و قیمت بسیار مناسب

 

.

موارد استفاده از سنگ گرانیت سفید نطنز

این سنگ به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که دارد، می توان از آن در تمام قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود. معمولا گرانیت نطنز را در ابعاد مختلف فرشی، 40 طولی، 60 طولی با ضخامت های 2 سانت تا 3 سانتی متر برش و فرآوری می کنند. تولید سنگ کوبیک از گرانیت های مشکی و سفید نطنز نیز بسیار مرسوم است. سنگ کوبیک به سنگ های مکعبی شکل به ابعاد 10*10*5 سانتی متر گفته می شود که برای سنگفرش محوطه استفاده می شود.

 .

  1. بدنه دیوار نمای اصلی ساختمان
  2. دیوار های داخلی ساختمان
  3. سنگ کف واحد های تجاری و اداری
  4. سنگ پله و بدنه دیوار آن
  5. کفپوش پارکینگ و پوشش دیوار پارکینگ
  6. سنگفرش محوطه بیرونی به صورت فلیم شده
  7. رویه کابینت و میز های پیشخوان
  8. کف پیاده رو و پارک ها به صورت سنگ کیوبیک

.

قیمت سنگ گرانیت نطنز سفید

معیار های مختلفی بر تعیین سنگ های گرانیت موثر است و همه ی آنها بر قیمت این سنگ نیز تاثیر گذار می باشد. از جمله ابعاد و ضخامت سنگ هر چقدر بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. از اسلب های سنگ گرانیت بیشتر جهت صادرات تولید و فرآوری می شود.

سورت سنگ نیز از دیگر عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت هر سنگ می باشد. هر چقدر سطح سنگ یکدست تر باشد و میزان غده ها و لکه ها کمتر باشد، سنگ از سورت و درجه بندی بهتری برخوردار است و قیمت بالاتری دارد.

 .

کیفیت برش، ساب و فرآوری نیز از فاکتور های اصلی در تعیین قیمت و ماندگاری بالای سنگ است. سنگی که از کیفیت برش خوبی برخوردار باشد، ضخامت سنگ در سراسر آن یکسان و چهار گوشه ی سنگ گونیا و بدون لب پریدگی و ترک می باشد. گروه سنگ برادران شوقی  این سنگ را با کیفیت داخلی و صادراتی (همراه با بسته بندی صادراتی و پالت چوبی) به مشتریان خود با قیمت مناسب ارائه می دهد.

.

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com