پد ضد درد مدل Ice501 بسته 3 عددی

پد ضد درد مدل Ice501 بسته 3 عددی
پد ضد درد مدل Ice501 بسته 3 عددی

پد ضد درد مدل Ice501 بسته 3 عددی

پخش کلیه لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی – عمده و جزئی

زیر قیمت بازار – ارسال به سراسر کشور

 

ICE Pack یا یخ ژله ای یا پک سرد، در ابعاد متفاوت جهت حمل مواد شیمیایی، دارو و مواد غذایی و خوراکی که احتیاج به نگهداری در دمای صفر درجه دارند استفاده می شود.

از یخ ژله ای میتوان در امور پزشکی و مواردی که نیاز به کمپرس سرد روی نقطه ی آسیب دیده وجود دارد نیز استفاده کرد، در بعضی از جراحی ها نیاز به استفاده از کمپرس سرد بر روی پوست بوده که میتوان از یخ های ژله ای استفاده کرد. محصولی که مشاهده میکنید در ابعاد 17 * 13 سانتی متر بوده و وزن تقریبی آن حدود 500 گرم است. مواد تشکیل دهنده یخ های ژله ای ترکیبی ساده از پودر مخصوص ژله، مواد نگه دارنده، مواد ضد کف، رنگ و آب هستند. برای یخ زدن کامل این نوع یخ ها، آنرا در فریزر به مدت 6 تا 12 ساعت نگه داری کرده و سعی کنید تا در حد امکان اطراف آن خالی باشد تا به صورت کامل یخ بزند.

برای افزایش زمان میزان سرمادهی توصیه می شود از چند یخ ژله ای برای اطراف محیط مورد نظر خود استفاده نمایید. یخ های ژله ای به علت مواد تشکیل دهنده مدت زمان بسیار بیشتری حتی بیش از 30 ساعت را در مقایسه با یخ های معمولی امکان سرمادهی دارند و شما میتوانید به هر تعداد بار که لازم دارید آنرا در فریزر قرار داده و پس از یخ زدن استفاده نمایید.توصیه میشود .در صورتی که برای مدت زمان زیادی قصد استفاده از یخ ژله ای را ندارید، بهتر است تا آنرا در دمای معمولی و خارج از فریزر نگه دارید.

 

پخش کلیه لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی

تماس و سفارش : 09909508100 - 09013101369